Цей блог для тих,хто любить книги та читання

середу, 17 лютого 2021 р.

 

Читаємо КОКОТЮХУ



Знайомство з новинками від Українського інституту книги

 

  Останнім часом такий жанр як ретродетектив все більше і більше завойовує своїх прихильників і стає одним із провідних в жанрі літератури. Безумовно, лідером ретродетективу є признаний майстер художнього слова  Андрій Кокотюха.

Книжковий  фонд  КЗ «Публічна бібліотека Глобинської міської ОТГ» поповнився книгами Андрія Кокотюхи від Українського інституту книги.

Тож запрошуємо до читання !



«Вигнанець і чорна вдова»

Весна 1909 року. Київський сищик Платон Чечель (до речі, родом із Ніжина, як і сам автор, і в цьому є якась іронія відома тільки одному Кокотюсі),
іде по сліду жорстокого убивці юних дівчат.

Ним виявляється донька таємного радника з Петербурга. Згодом панянка гине за тих же обставин, що й її жертви. Тож впливові родичі звинувачують поліцейського в наклепі. Для всіх Платон стає вигнанцем. Єдиний вихід не опинитися на каторзі – це врятувати життя мільйонера фон Шлессера. Йому нібито загрожує молода дружина, що встигла здобути славу чорної вдови. Однак барон помирає, і це лише початок серії майбутніх холоднокровних убивств. Під підозрою всі спадкоємці - і навіть сам Платон… Вигнанець змушений розплутати клубок смертей та дізнатись, хто винен у злодійстві. Щоб не тільки запобігти новим злочинам, а й врятувати себе.
«Вигнанець і навчена відьма»

 
Літо 1911 року.
Колишній київський слідчий, а тепер вигнанець Платон Чечель виконує в Полтаві делікатне доручення. Але його затримує в місті ще одна історія — не кримінальна, а містична. У краї діється щось дивне. Псується погода, масово мре худоба, молоду місцеву поміщицю звинувачено у відьомстві, а за всім цим криються старі чужі сімейні гріхи — кривава розплата за які невідворотна.
Хто ж ховається в заболоченому кутку Полтавщини? Чому господарі посміхаються й водночас гострять на чужинців ножі? Встановити істину для Платона — справа честі. І виивання…

Немає коментарів:

Дописати коментар