Цей блог для тих,хто любить книги та читання

субота, 8 травня 2021 р.

 

 

Перегортає пам′ять сторінки… Восьмого травня в Україні відзначається День пам'яті та примирення. Цього дня 1945-го року фашистська Німеччина оголосила про свою капітуляцію.   9 травня Україна відзначає День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

   У ці дні ми згадуємо подвиг і внесок українського народу в перемогу Антигітлерівської коаліції, увічнюємо пам’ять загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій і злочинів проти людяності. Історія Другої світової війни учить нас єдності в боротьбі з агресором, справедливості, неможливості розв′язання складних міжнародних проблем збройним шляхом.

  Бібліотеки-філії КЗ «Публічна бібліотека Глобинської міської ОТГ» : Куп'єватівська, Великокринківська, Пузиківська, Землянківська, Бабичівська, Обізнівська, Пустовійтівська, Пирогівська, Глобинська бібліотека-філія №2, Жуківська, Манжеліївська, Глобинська бібліотека-філія №1, Петрівська, Зубанівська, Заможненська  силою слова  доносять  до сердець  користувачів  книгозбірень величний подвиг українського народу у Другій світовій війні та значення визвольної місії народів Європи. З цією метою організовані книжкові виставки та перегляди літератури, проведені масові заходи.

Немає коментарів:

Дописати коментар