Цей блог для тих,хто любить книги та читання

середа, 28 жовтня 2020 р.

 28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників 

 День визволення України від фашистських загарбників — свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

 

 До 76 річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників в Бабичівській  бібліотеці-філії КЗ «Публічна бібліотека Глобинської міської ОТГ» (Завідуюча Тамара Вікторівна Гладирь)  організована книжково-ілюстративна виставка «І пам'ять про війну нам книга залишає», присвячена безсмертному подвигу, ратній  та трудовій звитязі українського народу в роки Другої світової війни. 

 Книжкова виставка – це вдячний привід, щоб віддати належну шану не тільки воїнам, що піднялись на бій  з фашизмом, а й усім тим, хто кував перемогу, працюючи на заводах і фабриках, у наукових установах, на ланах і фермах, хто боровся із ворогом у партизанських загонах і підпіллі, у Русі Опору за межами Батьківщини, хто не скорився і загинув у концентраційних таборах. Документи, представлені в експозиції, розкривають історичну правду про переможні й трагічні дні, змальовують образи учасників воєнних подій.  

 

  Запрошуємо до Бабичівської бібліотеки-філії КЗ «Публічна бібліотека Глобинської міської ОТГ» для ознайомлення з книгами, представленими на книжковій виставці «І пам'ять про війну нам книга залишає».

 

 Низький уклін ветеранам, вічна пам'ять полеглим.

Немає коментарів:

Дописати коментар