Цей блог для тих,хто любить книги та читання

пʼятниця, 22 жовтня 2021 р.

 Подарунок від поета-земляка  Глобинська бібліотека-філія №1 КЗ «Публічна бібліотека Глобинської міської ОТГ» отримала цінний подарунок від поета – земляка ЮРІЯ РОГОВОГО – збірки тривіршів-хоку.

ДОВІДКА: Юрій Феодосійович Роговий - український поет і прозаїк. Член Національної спілки письменників України з 2012 року. Народився 14 жовтня 1957 року в селі Устимівка Глобинського району Полтавської області. Його батьком був відомий український майстер художнього слова Феодосій Роговий. 

Лауреат премії імені Дмитра Нитченка (2008)

Лауреат премії імені І. П. Котляревського (2017)

Лауреат премії імені Ф. К. Рогового (2018)

Відомий франківський письменник та літературний критик Євген Баран написав про династію Рогових: "Не кожен зважиться писати, коли його батько є класиком української літератури ХХ століття. Не гіпсовим класиком радянської доби, а справжнім, глибинним... Аж дивно, що такі автори у нас ще з’являються. Якийсь екзистеційний смуток переймає їхні твори. Бо вони, самі можливо того не усвідомлюючи, уподібнюються до старих довженківських сивих дідів, які чи не єдині ще залишаються носіями генетичної пам’яті. Не спаплюженої і не зганьбленої індивідуальними й колективними зрадами”.


ЩИРО ДЯКУЄМО ЗА ПОДАРУНОК, ЮРІЮ ФЕОДОСІЙОВИЧУ!  

Немає коментарів:

Дописати коментар